Referencje

Poznaj opinie rodziców naszych podopiecznych

Bardzo gorąco polecam zajęcia matematyczne dla dzieci. Nauka przez zabawę to chyba najlepszy z systemów, który tu sprawdza się w 100%. Najlepszą rekomendacją zajęć niech będzie to, że podczas przerwy wakacyjnej mój synek regularnie dopytywał się kiedy WRESZCIE i czy NA PEWNO będzie znów chodził na matematykę. Dla mnie jako mamy ważne są również opinie i reakcje nauczycieli przedszkola, (a obecnie zerówki) na umiejętności, które mój syn posiadł na zajęciach matematycznych. Nie muszę chyba dodawać, że są one zawsze bardzo pozytywne.

Mama 5-letniego Borysa

Z pełną odpowiedzialnością i przyjemnością pragnę polecić zajęcia przeprowadzane przez Panie Katarzynę Włochowicz i Annę Romańczuk z EDURADO. Współpraca pomiędzy nami była bardzo satysfakcjonująca. Panie swoją ofertą edukacyjną dla najmłodszych wsparły i uzupełniły nasze działania zaproponowane dla małych czytelników biblioteki. Zajęcia zatytułowane „Matematyka na wesoło” dwukrotnie zostały przeprowadzane w naszej placówce przy ul. Reja 1/3 i cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Program i sposób ich przeprowadzenia w zupełności spełniły nasze oczekiwania. Bogate doświadczenie trenerek Edurado oraz profesjonalne podejście i przygotowanie dają gwarancję udanej zabawy dla dzieci.

Dorota Surman

29 Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej we Wrocławiu

Matematyka z Edurado to rewelacyjne zajęcia, które uwielbia mój synek. Zawsze co wtorek przypomina mi o zabraniu plecaczka z książeczkami. Jestem bardzo zadowolona z efektów, które zauważyła również jego nauczycielka w szkole. Polecam.

Mama 5-letniego Antosia

Nasza córka Ola uczęszcza od 2 lat na zajęcia prowadzone przed Edurado i ma wielką ochotę na kontynuację zajęć, na których w swobodnej atmosferze rozszerza i utrwala wiedzę matematyczną. W czasie zabaw i gier poznaje nowe pojęcia matematyczne, uczy się logicznego i abstrakcyjnego myślenia, szukania nietypowych rozwiązań. Atrakcyjna forma zajęć i przyjazny klimat tworzony przez prowadzące sprawiają, że matematyka staje się ciekawą przygodą i wciągającym wyzwaniem.

Anna i Maciej