O Edurado

Celem EDURADO jest sprawić, aby edukacja dzieci i młodzieży była RADOSNA , PRZYJEMNA i TWÓRCZA. Wszystkie programy są stworzone tak, aby przekazać dzieciom rzetelną wiedzę z uwzględnieniem potrzeb dziecka. Nasze zajęcia pobudzają do myślenia, uczą koncentracji, kreatywności i sprawiają, że dzieci chcą wiedzieć więcej.

IMOMO ANNA MURZYN – ROMAŃCZUK

ul. Szybka 1e/28

50-421 Wrocław

NIP: 8992521225

Ekipa Edurado

Poznaj nas bliżej
Ania

Ania

Współzałożycielka EDURADO. Certyfikowany nauczyciel EZO. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego wydział pedagogiki. Prowadzi bloga na temat kreatywności i twórczego myślenia IMOMO. Mama dwójki chłopców Jerzego Wojciecha i Wojciecha Jerzego, bo natura bywa przewrotna. Zainteresowana alternatywnym metodami edukacji oraz pedagogiką Montessori.

Kasia

Kasia

Współzałożycielka EDURADO. Certyfikowany nauczyciel EZO. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej. Mama 2-letniego Piotra. Zwolenniczka niekonwencjonalnych metod edukacji, ostatnio zafascynowana metodą Montessori. Zakochana w kinie artystycznym.

Gosia

Gosia

Studentka matematyki. Certyfikowany nauczyciel EZO. „Podczas studiów wybrałam specjalność nauczycielską, ponieważ chcę pokazywać uczniom, że matematyka jest ciekawa i każdy może ją polubić. Wolny czas lubię spędzać czytając kryminały.”

Adela

Adela

Adela – nauczycielka nauczania początkowego, pasjonat aktywnej edukacji przez działanie. Certyfikowana nauczycielka EZO. Od wielu lat prowadzi bloga Podróże z Mamą i Tatą. W wolnych chwilach wędruje z rodziną po górach.

Paulina

Paulina

Studentka  matematyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Certyfikowany nauczyciel EZO.
Uwielbiam pracę z dziećmi. Na zajęciach pokazuje, że przez zabawę połączoną z nauką i systematyczną pracę można osiągnąć bardzo wiele. Praca z dziećmi to jej pasja, która nie męczy  tylko dodaje energii .
Czas wolny spędza jeżdżąc rowerem. Lubi śpiewać i jest członkiem chóru